1 290 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Prosun-UV Krem SPF 30, 150ML

Mbron lekuren nga djegia e diellit dhe le nje lekure te shendetshme 

Me vaj karrote ,vitamine te cilat nxisin mbrojtje natyrore te lekures...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36043

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Prosun-UV Krem SPF 30, 150ML

Mbron lekuren nga djegia e diellit dhe le nje lekure te shendetshme 

Me vaj karrote ,vitamine te cilat nxisin mbrojtje natyrore te lekures 

Aloe vera jep freski ,lehtesim rrit mbrojtjen si dhe hidraton lekuren 

Mbrojtje nga dielli me SPF 30 ,mbrojtje e larte

Sasia eshte 150 ml 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews