4 400 Lekë


Përshkrimi

GREEN TANGERINE VITA C DARK CIRCLE EYE CREAM 30ml

☘️Krem i butë dhe i sigurtë për përdorim rreth zonës delikate të syrit.

☘️Redukton ndjeshëm rrathët e zinj që në dy javët e para të aplikimit(testuar).

☘️Kujdeset në eleminimin dhe parandalimin e rrudhave.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53409

Përshkrimi

☘️Krem i butë dhe i sigurtë për përdorim rreth zonës delikate të syrit.

☘️Redukton ndjeshëm rrathët e zinj që në dy javët e para të aplikimit(testuar).

☘️Kujdeset në eleminimin dhe parandalimin e rrudhave.


☘️Me vitaminë C, ndihmon ne shmangien e plakjes se parakohshme dhe hidratimin e lëkurës.
☘️Mandarine jeshile, nxit prodhimin e kolagjenit.
☘️Vitamin E, antioksidant dhe plot lëndë ushqyese per lëkurën.
☘️Niacinamide,zbehin dhe eliminojnë njollat.

❌Pa ngjyrues
❌Pa alkol
❌Pa paraben
❌Benzofenom

????Produkt i testuar Korean✅

KONSULTIMI I PRODUKTIT.

https://www.notsalbania.com/product/goodal-green-tangerine-vitamin-c-dark-circle-eye-cream/

INSTAGRAM: notsalbania

FACEBOOK: notsalbania

Reviews (0)