2 520 Lekë


Përshkrimi

Set Aparat tretes Dylli

  • Set me makineri dylli, dyll kokrra per depilim 100 gr dhe 100 spatula
  • Siguroni setin e plote per heqjen e qimeve ne cmim ekonomik, pa patur nevoje te blini vecmas secilin produkt
  • Aparati me kapak transparent qe mbron nga papastertite dhe tenxhere alumini per te shkrire dhe dyllin me te forte
  • E pershtatshme per te gjithe trupin, fytyren, edhe ne zona delikate
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71286

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
3 190 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (975)
I disponueshëm
SHITUR
590 Lekë
Shitur (135)
Nuk ka me gjendje
8 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (88)
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
3 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (31)
Nuk ka me gjendje
240 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1100 L
4 590 Lekë
5 690 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (119)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (146)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 600 L
690 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (276)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Aparat tretes dylli Prowax 100 plus Kokrra depilimi Hard Wax Natyral 100 gr

Set me makineri dylli, kokrra depilimi dhe spatula hapese

Siguroni depilim te plote ne nje set qe i permban te gjithe aksesoret e nevojshem, pa patur nevoje te blini vecmas secilin

Te gjithe akesoret per depilim me dyll vijne ne nje paketim ekonomik, per te eleminuar shpejt qimet

Aparati/makineria ngroh dyllin per depilim, mund te perdoret edhe si ngrohes parafine.

Per te gjitha llojet e dyllit: dyll i forte, i nxehte apo i thjeshte

Perhapeni dyllin e ngrohur ne makineri me spatul ne lekure

Nuk ka nevoje per leter shtese

Perdoret kudo ne trup, e pershtatshme per te dyja gjinite

I pershtatshem per zonat e bikinit,

shpinen, kembet, krahet, fytyren, vetullat, nensqetullat,

mjekren dhe te gjitha zonat e tjera me qime te teperta.

Specifikat:

Temperatura e operimit te aparatit: nga 0°C deri ne 55°C

Fuqia 100 W

Tensioni: 220-240V

Pajisur me nje kapak qe ruan aparatin nga papastertite

Ne set perfshihet:

1- Aparati per tretjen/ ngrohjen e dyllit

Aparati vjen me nje kapak mbrojtes per papastertite, edhe kur nuk e perdorni, duke ju ruajtur nga infeksionet e mundshme

Me nje tenxhere shtese alumini per tretjen e dyllit te forte ose parafines (me fuqine me te ulet)

2- 100 gr kokra depilimi

Dyll depilimi Kokrra Hard Wax Natyral 100 gr

3- 100 Spatula druri per te perhapur 

Spatula Druri More per depilim 100 cope

Perdorimi

Vendosni aparatin dhe tenxheren e aluminit dhe ndizni aparatin

Hidhni kokrat e dyllit brenda ne tenxhere pasi aparati te jete furnizuar me energji elektrike

Pas rreth 15-20 minutash, mund te filloni proceduren duke e perhapur dyllin me spatul ne zonen qe doni te aplikoni

Dylli i ngrohur ne temperaturen optimale aplikohet ne menyre te barabarte, nuk shtrihet dhe nuk digjet.

I pershtatshem si per sallonet e bukurise ashtu edhe per perdorim ne shtepi

per rezultate me cilesi te larte ne pak minuta.

Specifikat

Marka Pro- Wax
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 100W

Reviews (0)