3 690 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni800 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Braun makine qe shkul qimet nga rrenja
  • Praktik dhe dizajn i pershtatshem per cdo pjese te trupit
  • Produkt origjinal
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24173

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 090 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 250 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 140 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator Braun Silk Epil 1370

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj

Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit

Me 20 piskatore per heqjen e shpejte dhe efektive te qimeve

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar. Paketimi permban edhe nje kapak i cili vendoset dhe perdoret per pjeset intime dhe delikate

Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin.

Përdorim i përshtatshëm

Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj.

Sistem depilimi efikas

Ky depilator ka 20 mini-piskatore të cilat tërheqin dhe shkulin qimet, për lëkurë të butë dhe të lëmuar që zgjat për disa javë.

Teknologjia SoftLift Tips

Depilatori përdor teknologjinë SoftLift Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, për një depilim më të lehtë.

Aksesor për zonat e ndjeshme

Ju mund të vendosni aksesorin ndihmues për përdorim të lehtë në sqetulla dhe zonën bikini.

Pastrim i lehtë

Bashkë më makinën depiluese do të gjeni edhe një furçë të vogël për të pastruar kokën e depilatorit.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 220 V
Bestseller 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (19)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Byon

e Kenaqur

Byon

Eshte i vogel dhe praktik,arrit te kapi dhe qimet me te vogla ,ben pak zhurme

Byon

Nuk kisha perdorur ndonjeher depilator me pare,

Ka nje raport te mire cilesi cmim dhe nuk ka dhimbje,nuk jua keshilloj per zonen bikini po per te tjerat ishte shume i mire

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al