21 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE 9-941V, SPA per kembet, trupin dhe fytyren

Nje depilator me prerese 4 here me shume ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te kesaj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41932

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (124)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE 9-941V, SPA per kembet, trupin dhe fytyren

Nje depilator me prerese 4 here me shume ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te kesaj marke

Per nje lekure te bute deri ne 4 jave

Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup

Depilon ne siperfaqe te lagesht edhe te thate, rezistent ndaj ujit 

Vjen se bashku me 6 aksesore te llojeve te ndryshme, ku perfshihen koka prerese, kokat masazhuese per fytyren dhe kembet, pershtates te

ndryshem te kokave, nje cante mbajtese te aksesoreve, furcen e pastrimit si dhe karikuesin 

Me dy nivele shpejtesie dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas procesit per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Pastrohet lehte dhe pa shume mundim

Perdoret edhe per pjeset intime.

Produktet që keni parë

Reviews (0)