8 790 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Braun model SE5-511 
  • 3 koka prerese te llojeve te ndryshme
  • Lekure e lemuar deri ne 4 jave
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19767

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE5-511 per kembet, trupin dhe pjesen e bikinit

Depilon ne siperfaqe te lageshta dhe te thata

Me 3 koka levizese dhe brisqe prerese me rrotullim  qe pershtaten me siperfaqen e lekures  duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne menyre perfekte

Vjen se bashku me 3 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

Me dy nivele shpejtesie dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas, per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Pastrohet lehte dhe pa shume mundim.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per pjeset intime, Per trupin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Sume i mire po esht pak e dhimbshme

Unë po jap 4 yje në të sepse procesi i saj i dhimbshëm ,por resultati ishte i shkeqyer

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al