8 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator per fytyren i markes Braun modeli SE810 Me 1 nivel shpejtesie depilon fytyren me lehtesi dhe pa dhimbje Kap rrenjen e qimes ne gjatesi deri ne 0,02 mm e 200 levizje ne sekond Depilon qimet e fytyres nga rrenja dhe do ndjeheni rehat per 4 jave Se bashku me depilatorin vjen edhe furca e pastrimit me dizenjo te lemuar dhe kompakte me fytyren. Kjo furce mund te perdoret per heqjen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19865

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator per fytyren i markes Braun modeli SE810

Me 1 nivel shpejtesie depilon fytyren me lehtesi dhe pa dhimbje

Kap rrenjen e qimes ne gjatesi deri ne 0,02 mm e 200 levizje ne sekond

Depilon qimet e fytyres nga rrenja dhe do ndjeheni rehat per 4 jave

Se bashku me depilatorin vjen edhe furca e pastrimit me dizenjo te lemuar dhe kompakte me fytyren.

Kjo furce mund te perdoret per heqjen e make up-it dhe papastertive.

Mund ta nderroni edhe pas 3 muajsh

Pastroni fytyren tuaj para dushit dhe rikthejini asaj rehatine e duhur

E testuar edhe per lekure te ndjeshme.Pastrohet dhe lahet shume lehte

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 1
Lloji i depilatorit Per fytyren

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.