49 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator me lazer nga marka Braun  IPL BD 5001 I pershtateshem per tu perdorur ne te gjitha pjeset e trupit. Ky depilator ju mundeson depilim te sigurt ne shtepi Vjen se bashku me briskun Gillete Sensori unik SensoAdapt ™ tonik i lëkurës lexon vazhdimisht tonën tuaj të lëkurës Rezultatet e provuara klinikisht tregojne se redukton deri ne 82 % te qimeve pas 6 seancave. Efektive ne zona te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24871

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator me lazer nga marka Braun  IPL BD 5001

I pershtateshem per tu perdorur ne te gjitha pjeset e trupit.

Ky depilator ju mundeson depilim te sigurt ne shtepi

Vjen se bashku me briskun Gillete

Sensori unik SensoAdapt ™ tonik i lëkurës lexon vazhdimisht tonën tuaj të lëkurës

Rezultatet e provuara klinikisht tregojne se redukton deri ne 82 % te qimeve pas 6 seancave.

Efektive ne zona te ndryshme te trupit dhe fytyres

Nuk i lejon qimet tuaja te rriten. I perdorshem ne te gjithe trupin: kembe, zonen e bikinit, sqetulla, krahe dhe zonen e barkut.

Perdoret edhe ne lekure te ndjeshme pa pasur frike nga efektet anesore.

Ky produkt nuk kerkon aplikimin e asnje xheli apo kremi gjate procesit te depilimit.

Ka pese nivele energjie dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj lekure.

I pershtatshem per lekurat delikate dhe zonat delikate.

Kete produkt mund ta perdorin si femrat ashtu edhe meshkujt.

Perdorimi:

-Vendoseni produktin siper lekures suaj.

-Ne momentin qe aparatura bie ne kontakt me qimet, ndizet drita IPL  duke e eleminuar ate.

-Filloni ta zhvendosni ngadale aparaturen ne drejtim te kundert te qimeve, pra duke e terhequr aparaturen mbrapsht.

*Shenim: Drita IPL nuk eshte aspak i demshem per syte tuaj.

Kujdes:

Pas perdorimit nuk rekomandohet ekspozimi i menjehershem ne diell. 

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 3
Lloji i depilatorit Per trupin, Per fytyren, Per pjeset intime

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.