1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Depilator me pe per Fytyren Lexical LHR-5401

Depilator me Pe per te gjitha llojet e lekures.

Metoda me e mire per heqjen e qimeve te fytyres

Heq me pe qimet dhe pushin ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 48406

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
289 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (135)
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (107)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator me pe per Fytyren Lexical LHR-5401

Depilator me Pe per te gjitha llojet e lekures.

Metoda me e mire per heqjen e qimeve te fytyres

Heq me pe qimet dhe pushin ne fytyre 

Nuk krijon irritime dhe shenja ne zonen qe hiqen qimet.

Praktik dhe shume funksional.

Specifikat

Marka Lexical
Garancia 1 Vit

Reviews (0)