Cmimi me i mire i garantuar
Depilator me Pe per Qimet dhe Pushin e Fytyres
ULJE
11-22 SHTATOR

1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni400 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Slique me pe per qimet dhe pushin e fytyres.
  • Ky depilator i jep zgjidhje problemit me qimet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16509

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

Depilator Slique me pe per qimet dhe pushin e fytyres.

Ky depilator i jep zgjidhje problemit qe femrat kane me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre.

Praktik dhe i lehte per tu perdorur.

Pastroni pushin dhe qimet nga fytyra juaj sa here te doni me depilatorin Slique.

Ne paketim gjenden edhe 10 fije peri te tjera gati per tu perdorur, mjafton ti vendosni ashtu sic duhet. Nderrimi i peut behet shume thjeshte, mjafton te ndiqni udhezimet e broshures.

Kjo eshte metoda me e perdorur dhe me e mire per pastrimin e qimeve dhe pushit nga fytyra, pa e irrituar ate.

Specifikat

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
18 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 890 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (5)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al