1 490 Lekë


Përshkrimi

Depilator per fytyren, dukuni bukur pa dhimbje.

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

Lehtesisht i perdorshem, mjafton te ndizni butonin dhe te beni levizje rrethore.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34777

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator per fytyren, dukuni bukur pa dhimbje.

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

Lehtesisht i perdorshem, mjafton te ndizni butonin dhe te beni levizje rrethore.

Heqje e qimeve te lekures pa dhimbje, pa irritim dhe pa skuqje te lekures.

Depilatori ka nje drite te vogel e cila do tjua lehtesoje heqjen e qimeve gjate perdorimit.

Me permasa te vogla te cilen mund ta merrni kudo me vete 2.7 x 11 cm.

Produktet që keni parë