3 690 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Philips BRE235/00
  • Piskatore cifte per heqje me rrenje
  • Koka hiqet dhe lahet 
  • 2 vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35617

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 990 Lekë
Shitur (59)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 15%
162 Lekë
190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 15%
162 Lekë
190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
289 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 15%
162 Lekë
190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1300 L
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (71)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (139)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (108)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
23 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
22 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator Philips BRE235/00

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj

Dizenjuar enkas per depilimin perfekt ne te gjitha zonat edhe ne pjeset intime

Me piskatore cifte te buta Tweezig per heqjen e shpejte dhe efektive te qimeve

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

Dizajn ergonomik dhe vihet ne funksion duke u karikuar 

Tensioni eshte 15 V dhe ofron dy nivele shpejtesie per depilim 

Sebashku me depilatorin vjen edhe koka plastike qe perdoret per pjeset intime.

Sistemi i efektshëm i epilimit nxjerr qimet nga rrënja

Sistemi i efektshëm i epilimit lë lëkurën tuaj të qetë dhe të lemuar pa pagesë për javë të tëra.

Efficient epilation system pulls out the hairs from the root

 

2 cilësime shpejtësie për të kapur qime të hollë dhe më të trashë

2 cilësime shpejtësie për të hequr qime të hollë dhe të trashë për një trajtim më të personalizuar të heqjes së qimeve.

2 speed settings to grab thinner and thicker hairs

Profil ergonomik për trajtim të rehatshëm

Forma e rrumbullakët përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj për heqjen e qimeve të rehatshme.

Profiled, ergonomic grip for comfortable handling

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

5 yje patjeter per Philips

Une e perdor gjithmone depilatorin philips, flm Aladini qe ma derguat ne Fier

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

5 yje patjeter per Philips

Une e perdor gjithmone depilatorin philips, flm Aladini qe ma derguat ne Fier