15 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator Philips Modeli: BRE650/00 Numri i piskatoreve: 17 Me 2 nivele shpejtesie Me 2 koka depilimi te cilat mund te lahen edhe me uje. Bashke me depilatorin vjen edhe aksesore per masazhimin e lekures. Ngjyra: E bardhe Pesha: 621 g Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit. Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj dhe nuk e irriton ate. Heq qimet deri ne gjatesine 0.5 mm.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13124

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Philips

Modeli: BRE650/00

Numri i piskatoreve: 17

Me 2 nivele shpejtesie

Me 2 koka depilimi te cilat mund te lahen edhe me uje.

Bashke me depilatorin vjen edhe aksesore per masazhimin e lekures.

Ngjyra: E bardhe

Pesha: 621 g

Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit.

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj dhe nuk e irriton ate.

Heq qimet deri ne gjatesine 0.5 mm.

Specifikat

Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.