8 590 Lekë


Përshkrimi

Depilator i markes Remington modeli EP7020 4 ne 1 me 40 pistaktore prerese ne perberje Per nje heqje te qimes nga rrenja dhe me shume butesi Qimja qendron rreth 4 jave pa dale ne siperfaqe Heq qimet edhe me gjatesine me minimale deri ne 0.5mm Nje koke me perberje Aloe Vera per masazhimin e lekures pas depilimit Me dy nivele shpejtesie dhe teknologji Non-slip tweezer Ky depilator dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24877

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes Remington modeli EP7020

4 ne 1 me 40 pistaktore prerese ne perberje

Per nje heqje te qimes nga rrenja dhe me shume butesi

Qimja qendron rreth 4 jave pa dale ne siperfaqe

Heq qimet edhe me gjatesine me minimale deri ne 0.5mm

Nje koke me perberje Aloe Vera per masazhimin e lekures pas depilimit

Me dy nivele shpejtesie dhe teknologji Non-slip tweezer

Ky depilator dhe rroje luksoz në një është projektuar në mënyrë ergonomike për të kapërcyer konturet e lëkurës për rezultatet më efektive. 

Specifikat

Marka Remington
Garancia 1 vit
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie
Lloji i depilatorit Per trupin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.