11 490 Lekë


Përshkrimi

Depilator Remington EP6030 E51 Lufta kunder qimeve nuk do te jete nje pune e perditshme, depilatorin Remington mund ta perdorni edhe ne dush i cili eshte mjaft higjenik dhe kundra alergjive Ka 18 pickatore celiku Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit tuaj edhe ne pjesen e bikinit  Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit Depilatori ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 3669

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Remington EP6030 E51

Lufta kunder qimeve nuk do te jete nje pune e perditshme, depilatorin Remington mund ta perdorni edhe ne dush i cili eshte mjaft higjenik dhe kundra alergjive

Ka 18 pickatore celiku

Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit tuaj edhe ne pjesen e bikinit 

Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit

Depilatori ka forma ideale per nje depilim sa me efektiv

Ne paketim ka keto aksesore depilatorin ,4 koka te ndryshme,karikuesin dhe furcen e pastrimit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.