31 200 Lekë


Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Pro IPL-6000 Behuni gati te largoni qimet e padeshiruara ne trupin tuaj. I zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet me te mirenjohur, i-Light Pro, eshte i shpejte, pa dhimbje dhe shume efektiv. Heq qimet dhe e le lekuren tuaj te bute per 6 muaj. Shfrytezon teknologjine Intense Pulse Light, te njejten teknologji qe perdorin edhe qendrat e trajtimit te bukurise per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 886

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Pro IPL-6000

Behuni gati te largoni qimet e padeshiruara ne trupin tuaj.

I zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet me te mirenjohur, i-Light Pro, eshte i shpejte, pa dhimbje dhe shume efektiv.

Heq qimet dhe e le lekuren tuaj te bute per 6 muaj.

Shfrytezon teknologjine Intense Pulse Light, te njejten teknologji qe perdorin edhe qendrat e trajtimit te bukurise per heqjen e qimeve.

Klinikisht e testuar per heqjen e qimeve ne menyre efektive nga trupi juaj.

I pershtatshem per meshkuj dhe per femra.

Sensor i integruar pulsi per tonet e pershtatshem te lekures.

Mbrojte nga rezet UV.

PROPULSE™ teknologji.

Synon trajtimin e zonave me te medha se lazeri.

1 lambe eshte per 1500 flash.

Paketimi permban 3 llamba.

Ka  perdorim unisex dhe arrin rrezultate shume te mira ne kembe, krahe, zonen e  bikinit ,shpatulla, gjoks ,supe.

Specifikat

Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.