41 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Pro IPL-6000 Behuni gati te largoni qimet e padeshiruara ne trupin tuaj.

I zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet me te mirenjohur, i-Light Pro, eshte i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 886

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
5 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 290 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
12 500 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2040 L
SHITUR
3 950 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
5 690 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 1800 L
4 790 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Pro IPL-6000 Behuni gati te largoni qimet e padeshiruara ne trupin tuaj.

I zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet me te mirenjohur, i-Light Pro, eshte i shpejte, pa dhimbje dhe shume efektiv.

Heq qimet dhe e le lekuren tuaj te bute per 6 muaj.

Shfrytezon teknologjine Intense Pulse Light, te njejten teknologji qe perdorin edhe qendrat e trajtimit te bukurise per heqjen e qimeve.

Klinikisht e testuar per heqjen e qimeve ne menyre efektive nga trupi juaj.

I pershtatshem per meshkuj dhe per femra.

Sensor i integruar pulsi per tonet e pershtatshem te lekures. Mbrojte nga rezet UV.

PROPULSE™ teknologji.

Synon trajtimin e zonave me te medha se lazeri. 1 lambe eshte per 1500 flash.

Paketimi permban 3 llamba. Ka perdorim unisex dhe arrin rrezultate shume te mira ne kembe, krahe, zonen e bikinit ,shpatulla, gjoks ,supe.

Specifikat

Garancia 1 vit

Reviews (0)