7 890 Lekë


Përshkrimi

Depilator Rowenta EP5640DO Depilator Rowenta i shpejt dhe eficent ,heq qimet pa demtuar lekuren  Perdoret per te gjitha pjeset e trupit madje dhe per pjeset intime Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit tuaj Depilatori ka forma ideale per nje depilim sa me efektiv  Ne paketim do te gjeni depilatorin me 4 koka te ndryshme dhe karikuesin,furcen e pastrimit

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 3818

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Rowenta EP5640DO

Depilator Rowenta i shpejt dhe eficent ,heq qimet pa demtuar lekuren 

Perdoret per te gjitha pjeset e trupit madje dhe per pjeset intime

Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit tuaj

Depilatori ka forma ideale per nje depilim sa me efektiv 

Ne paketim do te gjeni depilatorin me 4 koka te ndryshme dhe karikuesin,furcen e pastrimit

Specifikat

Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.