4 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Depilator/Shaver Philips HP6421/00 Lekure e bute dhe e kuruar. Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj. Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm. Aksesor dizenjuar enkas per zonat intime. Shkul rrenjet pa terhequr lekuren. 2 shpejtesi veprimi. Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar. Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin. Punon me prize dhe karikim.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 7262

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator/Shaver Philips HP6421/00

Lekure e bute dhe e kuruar.

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj.

Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.

Aksesor dizenjuar enkas per zonat intime.

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

2 shpejtesi veprimi.

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin.

Punon me prize dhe karikim.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
16 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (5)
I disponueshëm
15 291 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.