15 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-961 
  • 12 aksesore te ndryshem...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32816

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (258)
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-961 per kembet, trupin dhe fytyren

Nje depilator me prerese 4 here me shume ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te kesaj marke

Per nje lekure te bute deri ne 4 jave

Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup

Depilon ne siperfaqe te lagesht edhe te thate, rezistent ndaj ujit 

Vjen se bashku me 12 aksesore te llojeve te ndryshme, ku perfshihen koka prerese, kokat masazhuese per fytyren dhe kembet, pershtates te

ndryshem te kokave, nje cante mbajtese te aksesoreve, furcen e pastrimit si dhe karikuesin 

Me dy nivele shpejtesie dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas procesit per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Pastrohet lehte dhe pa shume mundim

Perdoret edhe per pjeset intime 

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (16)
4 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
5 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (258)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (4)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 490 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
50 990 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 890 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
5 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (10)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (10)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Zgjedhja me e mire

Multifunksional dhe super cilesi. Ma sollet shume shpjet ne Sarande dhe me garanci. faleminderit :)