35 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Epilator Braun Silk Expert Pro 3 3012

  • Ofron largim te perhershem te qimeve
  • Rekomanduar nga dermatologe dhe mjeke
  • Rregullon intensitetin e fuqise ne varesi te zones se depilimit per te mos demtuar lekuren
  • Garancia 2 vjet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41883

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 1290 L
500 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
240 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (119)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (146)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
250 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (275)
2 ne stok
- 800 L
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Epilator Braun Silk Expert Pro 3 3012

Rekomanduar nga Skin Health Alliance

Testuar dermatologjikisht per te mos demtuar lekuren, rekomanduar nga dermatologe

Depilim ne fuqi normale apo te bute me lekuren

Zgjidhni mes modulit te depilimit normal apo te kujdesshem ndaj lekures

Teknologjia Senso Adapt qe adapton instensitetin e depilimit ne varesi te zones

Sensori SensoAdapt™ me mbrojtje nga rrezet UV ofron depilimin me efektiv dhe permanent per heqjen e qimeve

Per heqjen e kembeve, bikini, sqetulla

Pajisur dhe me nje koke precize per te hequr vende me delikate: fytyra, bikini apo sqetulla

Me nje brisk dhe cante aksesoresh per ta marre dhe ne udhetime

Vjen ne paketim me briskun Venus Smooth dhe canten per te mbajtur aksesoret tuaj te depilimit, per lehtesi transporti

Karakteristikat:

Nje pajisje e krijuar enkas per perkujdesin ndaj trupit tuaj 

I pershtateshem per tu perdorur ne te gjitha pjeset e trupit

Ky depilator ju mundeson depilim te sigurt ne shtepi dhe largim te perhershem te qimeve

Nuk kerkon aplikimin e asnje xheli apo kremi gjate procesit te depilimit

Aparati perdor drite me puls te forte IPL dhe ka 3 nivele te intensitatit te drites

Perdorimi:

-Vendoseni produktin siper lekures suaj

-Ne momentin qe aparatura bie ne kontakt me qimet, ndizet drita IPL  duke e eleminuar ate

-Filloni ta zhvendosni ngadale aparaturen ne drejtim te kundert te qimeve, pra duke e terhequr aparaturen mbrapsht

*Shenim: Drita IPL nuk eshte aspak e demshme per syte tuaj

Kujdes:

Pas perdorimit nuk rekomandohet ekspozimi i menjehershem ne diell

Specifikat

Marka Braun
Garancia 2 Vite
Lloji i depilatorit Per trupin, Per fytyren, Per pjeset intime

Reviews (0)