990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Set Depilator Aparat Single Gold Line, Dyll roll dhe Leter

  • Aparati me hapesire transparente per te pare nivelin e dyllit
  • Koha e ngrohjes 12 min
  • Mban temperature kostante dylli 40 grade
  • Dyll Roll on Wax 100 ml ne 4 ngjyra per 4 lloje benefitesh per lekuren
  • Leter Rica 100 cop
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71630

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (116)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (260)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok

Përshkrimi

Set Depilator Aparat Single Gold Line , Dyll roll dhe Leter 

Aparat dylli me kasete pa baze eshte projektuar per ngrohjen e nje kasete standarde 100 ml

Ngrohes dylli per perdorim profesional ne shtepi apo ne sallone

Materiali eshte prej plastike cilesore

Me nje hapesire transparente per kontrollimin e sasise se dyllit

Me nje tregues per ndezjen e aparatit qe tregon se aparati eshte gati per t'u perdorur

Perdorim praktik shpejt dhe thjesht ngroh dyllin per depilim, duke siguruar nje procedure te sigurt

Karakteristikat kryesore:

- koha e ngrohjes se dyllit 15 - 20 min

- punon nga rrjeti elektrik

- mban nje temperature konstante dylli prej 40 grade

Seti permban dhe Dyll Roll on Wax Honey 100 ml bashke me fletet e terheqjes Rica 100 cop

Fletet mund te riperdoren ne dy -tre terheqje

Karakteristikat e Dyllit

1- Dyll Honey -(Natyrale)

pershtatet per te gjitha tipet e lekures 

Shkakton me pak dhimbje, antiseptik, antibakterial

Hidraton lekuren

2- Dyll Oksid Zinku (ngjyra Pana)

per lekure delikate hipoalergjike te ndjeshme, te thata dhe te dehiratuara

ka veti qetesuese hidratimin dhe ushqimin e lekures. 

Rekomandohet per heqjen e qimeve te fytyres, zonat sensitive te trupit

Mbron lekuren nga irritimi apo skuqja

Ideale per qimet ne gjatesi mesatare

Perdoret per cdo lloj lekure

3- Dyll Cokollata (ngjyra Kafe)

per lekure sensitive  permban nje numer te madh oksidantesh dhe vitamin E, per heqjen e qimeve normale dhe te trasha 

Anti-inflamator, zgjedhja ideale per lekurat e prirura ndaj skuqjes

4- Dyll Black (ngjyra e Zeze)

per lekure normale dhe qimet te trashe 

Perberja me karbon e ben depilimin me te shpejte dhe vete dylli shkrihet me shpejt duke lehtesuar perdorimin

Funksionon si nje antioksidant per te larguar bakteret dhe parandaluar krijimin e infeksioneve

Reviews (0)