690 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Karite Xhel Dushi 250 ml

E pershtatshme per pastrimin e lekures se irrituar 

Formula e tij e bute rihidraton dhe ushqen lekuren e irrituar nga dielli

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41058

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
949 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Karite Xhel Dushi 250 ml

E pershtatshme per pastrimin e lekures se irrituar 

Formula e tij e bute rihidraton dhe ushqen lekuren e irrituar nga dielli

Surfekantet me baze bimore pastrojne butesisht pa irrituar lekuren 

I pasur me gjalp shea,glicerine bimore, lipide etj qe kane efekt mbrojtes dhe hidratues 

Sasia eshte 250 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 250 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)