949 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Set Sapun 4 cp

Nje set ideal me 4 sapune per mirembajtjen e lekures 

Vijne ne nje paketim te vecante me nje doreze mbajtese 

4 sapone me perberje te ndryshme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41061

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Set Sapun 4 cp

Nje set ideal me 4 sapune per mirembajtjen e lekures 

Vijne ne nje paketim te vecante me nje doreze mbajtese 

4 sapone me perberje te ndryshme secili nga 100 gr

Perberjet jane me aloe vera, vaj argan, vaj i bajames se embel dhe gjalp shea

Specifikat

Marka Equilibra

Produktet që keni parë

Reviews (0)