690 Lekë


Përshkrimi

Masazhues per fytyren Derma Roller

Sistemet Derma Roller 540 me gjilpera Titianim.

Stimulon rigjenerimin e lekures.

Redukton shenjat e shtrirjes dhe celulitin, zvogelon...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39903

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Masazhues per fytyren Derma Roller

Sistemet Derma Roller 540 me gjilpera Titianim.

Stimulon rigjenerimin e lekures.

Redukton shenjat e shtrirjes dhe celulitin, zvogelon hiper-pigmentimin.

Ndikon ne zvogelimin e rrudhave shume te thella dhe te plageve te akneve.

Permireson thithjen dhe efektivitetin e produkteve per kujdesin e lekures.

Produktet që keni parë