1 690 Lekë


Përshkrimi

L'Oreal Buzekuq Made For Me 230

Buzkuq ne nuance Coral Showroom.

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Ngjyra te thella, buzkuq me shkelqim (gloss).

E pasur...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37578

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

L'Oreal Buzekuq Made For Me 230

Buzkuq ne nuance Coral Showroom.

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Ngjyra te thella, buzkuq me shkelqim (gloss).

E pasur me Omega-3 dhe Vitamina E.

Produktet që keni parë

Reviews (0)