1 690 Lekë


Përshkrimi

L'Oreal Paris Buzekuq  Colour Riche Mate 463

Buzkuq ne nuance Plum Texedo.

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Ngjyra te thella dhe te gjalla, buzkuq Matt.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37600

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

L'Oreal Paris Buzekuq  Colour Riche Mate 463

Buzkuq ne nuance Plum Texedo.

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Ngjyra te thella dhe te gjalla, buzkuq Matt.

Me efekt hidratues, ushqyes dhe I pasur me vaj Camelia.

Reviews (0)