1 690 Lekë


Përshkrimi

Lipstick MAT ne nuance I Don`t

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Pigmente qe japin ngjyra intensive.

Aplikim I lehte, formule jo ngjitese dhe afatgjate ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Lipstick MAT ne nuance I Don`t

Rikonturim me I sakte per buze me te plota.

Pigmente qe japin ngjyra intensive.

Aplikim I lehte, formule jo ngjitese dhe afatgjate ne qendrim.

Dizajn I vecante, zgjat 24 ore, sasia 10 ml.

Perzierje e vecante e vajit me ujin e cila ofron qe ngjyra te mos krijoje carje ose hapesira

Reviews (0)