1 990 Lekë


Përshkrimi

Highlighter Palette WnW

Nje palete me 4 nunaca te reja 

Mund te nxirni ne pah dhe te theksoni zonat qe ju deshironi ne fytyren tuaj 

Nje formule me pigmente me perla...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34795

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Highlighter Palette WnW

Nje palete me 4 nunaca te reja 

Mund te nxirni ne pah dhe te theksoni zonat qe ju deshironi ne fytyren tuaj 

Nje formule me pigmente me perla micro-fine

Hijet mund te bashkohen ose te perdoren te ndara sipas deshires 

Produktet që keni parë

Reviews (0)