1 390 Lekë


Përshkrimi

Korrektor per fytyren "BB Cream" i markes Note

Vjen ne 3 nuanca te ndryshme ne varesi te ngjyres se lekures tuaj

Hidraton, mbron dhe siguron një shkelqim natyral per fytyren

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24723

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Korrektor per fytyren "BB Cream" i markes Note

Vjen ne 3 nuanca te ndryshme ne varesi te ngjyres se lekures tuaj

Hidraton, mbron dhe siguron një shkelqim natyral per fytyren

Ndihmon ne fshehjen e njollave qe mund te keni

Formula e veçante qe permban vitamine E dhe vaj luledielli ndihmon ne mbrojtjen e lekures nga faktoret demtues te mjedisit

Me mbrojtje nga rrezet UV SPF 15

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures

Pa paraben. Testuar dermatologjikisht. Sasia 35 ml

Perdoreni brenda 12 muajve pas hapjes

Specifikat

Marka Note

Produktet që keni parë

Reviews (0)