1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 Lekë


Përshkrimi

BB Cream, nga L'oreal Paris, C'est Magic Medium Light 02.

I jep nje ngjyre te lehte lekures dhe ka nje teksture te bute.

Me mbrojte SPF20.

Ofron nje hidratim per 24 ore...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37637

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

BB Cream, nga L'oreal Paris, C'est Magic Medium Light 02.

I jep nje ngjyre te lehte lekures dhe ka nje teksture te bute.

Me mbrojte SPF20.

Ofron nje hidratim per 24 ore fale formules me glycerine dhe ekstrakte fiku.

Sasia 30ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
250 Lekë
390 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al