1 750 Lekë


Përshkrimi

BB Cream, nga L'oreal Paris, C'est Magic Medium Light 02.

I jep nje ngjyre te lehte lekures dhe ka nje teksture te bute.

Me mbrojte SPF20.

Ofron nje hidratim per 24 ore...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37637

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

BB Cream, nga L'oreal Paris, C'est Magic Medium Light 02.

I jep nje ngjyre te lehte lekures dhe ka nje teksture te bute.

Me mbrojte SPF20.

Ofron nje hidratim per 24 ore fale formules me glycerine dhe ekstrakte fiku.

Sasia 30ml.

Produktet që keni parë