1 950 Lekë


Përshkrimi

Puder per fytyren e lengshme nuance Amber.

Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure.

Mbulim I plote I njollave te fytyres.

Mbulim qe zgjat 24 ore.

Sasia...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Puder per fytyren e lengshme nuance Amber.

Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure.

Mbulim I plote I njollave te fytyres.

Mbulim qe zgjat 24 ore.

Sasia eshte 30 ml dhe SPF 25.

Reviews (0)