490 Lekë


Përshkrimi

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Eleminues poresh duke bere qe lekura juaj te duket e fresket 

Jet ndricim fytyres, e le te bute dhe le nje efekt matt ne lekure

Lekure e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37885

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Eleminues poresh duke bere qe lekura juaj te duket e fresket 

Jet ndricim fytyres, e le te bute dhe le nje efekt matt ne lekure

Lekure e cila do te perafrohet lekure se nje bebeje

Sasia eshte 22 ml 

Produktet që keni parë