690 Lekë


Përshkrimi

Maybelline Korektor Fit Me 15

Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure

Korigjon zonat problematike ne fytyre

Aplikim I lehte me ane te furces me pas perhapet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38135

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Maybelline Korektor Fit Me 15

Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure

Korigjon zonat problematike ne fytyre

Aplikim I lehte me ane te furces me pas perhapet lehtesisht

Pa perberje vajore dhe pa dyll,testuar dermatologjikisht

Sasia eshte 6.8 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)