1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Note ace to Face Gift Kit

Puder mat e perbere nga vaj Macadamia, i cili ndihmon ne balancimin e acidit anti-plakje, si dhe hidraton lekuren.

Blusher per shkelqim te mendafshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32002

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Note ace to Face Gift Kit

Puder mat e perbere nga vaj Macadamia, i cili ndihmon ne balancimin e acidit anti-plakje, si dhe hidraton lekuren.

Blusher per shkelqim te mendafshte Pinky Beach. Nje ton me nuance perfekte

Laps ndicues per tí dhene ndricimin e duhur syve tuaj, duke eleminuar rrathet e zinj

Produktet që keni parë

Reviews (0)