3 780 Lekë


Përshkrimi

  • Set i cili do tju beje te dukeni edhe me bukur.

  • Ne set eshte i perfshire depilatori me pe dhe seti per te realizuar make upin qe deshironi.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35971

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set i cili do tju beje te dukeni edhe me bukur.

Ne set eshte i perfshire depilatori me pe dhe seti per make up.

Depilator Slique me pe per qimet dhe pushin e fytyres.

Ky depilator i jep zgjidhje problemit qe femrat kane me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre.

Praktik dhe i lehte per tu perdorur.

Pastroni pushin dhe qimet nga fytyra juaj sa here te doni me depilatorin Slique.

Ne paketim gjenden edhe 10 fije peri te tjera gati per tu perdorur, mjafton ti vendosni ashtu sic duhet. Nderrimi i peut behet shume thjeshte, mjafton te ndiqni udhezimet e broshures.

Kjo eshte metoda me e perdorur dhe me e mire per pastrimin e qimeve dhe pushit nga fytyra, pa e irrituar ate.

Set Midnight Goddess WnW.

Ju mund te pershtateni ne stilin tuaj edhe nepermjet make up.

Me disa aksesore ne paketim si paletat e syve, buzekuq si dhe highlighting powder.

Te gjith aksesoret vijne te organizuar ne canten e tyre.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 550 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 750 Lekë
Kurseni 360 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
250 Lekë
390 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al