2 490 Lekë


Përshkrimi

Set Midnight Goddess WnW

Set per nje make up perfekt

Ju mund te pershtateni ne stilin tuaj edhe nepermjet make up 

Me disa aksesore ne paketim si paletat e syve, buzekuq...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34819

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Midnight Goddess WnW

Set per nje make up perfekt

Ju mund te pershtateni ne stilin tuaj edhe nepermjet make up 

Me disa aksesore ne paketim si paletat e syve, buzekuq si dhe highlighting powder 

Te gjith aksesoret vijne te organizuar ne canten e tyre 

Produktet që keni parë

Reviews (0)