4 990 Lekë


Përshkrimi

Nje produkt UNIK All in One, i prodhuar eksluzivisht ne Zvicer per kujdesjen e lekures femerore. Xhel transparent 50ml qe nuk permban yndyre, gje qe jep mundesine e pershtatjes me cdo tip lekure. Me ekstraktin e jarges se kermillit stimuluar rigjenerimin e qelizave dhe indeve. I jep lekures qendrueshmeri dhe shkelqim thuajse menjehere pas perdorimit Fale perberesve natyral nuk ka asnje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24600

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje produkt UNIK All in One, i prodhuar eksluzivisht ne Zvicer per kujdesjen e lekures femerore.

Xhel transparent 50ml qe nuk permban yndyre, gje qe jep mundesine e pershtatjes me cdo tip lekure.

Me ekstraktin e jarges se kermillit stimuluar rigjenerimin e qelizave dhe indeve.

I jep lekures qendrueshmeri dhe shkelqim thuajse menjehere pas perdorimit

Fale perberesve natyral nuk ka asnje efekt anesore per lekuren e fytyres tuaj

Ekstrakti i xhelit të kërmillit i cili gjendet në Cell-1, ripërtërin qelizat e lëkurës tuaj.

Sekreti i këtij xheli është alantoin-i i cili përfitohet në mënyrë natyrale nga kërmilli i cili ripërtërin indet e veta dhe rinovon shtëpizën e vet kur ajo dëmtohet.

Në mënyrë të njëjtë alantoina ndikon në lëkurën e njeriut ashtu që nxitë prodhimin e proteinave në qeliza dhe rigjeneron lëkurën në mënyrë magjepsëse. 

Antibiotiku natyral i cili gjendet në Cell-1 shkatërron bakteret dhe në këtë mënyrë parandalon formimin e puçrave.

Pas gjithë këtyre efekteve pozitive, trajtimet e dhimbshme kimike dhe laseri të cilat irritojnë lëkurën tuaj nuk do jenë më të nevojshme.

Me efektin lifting të lëkurës, Cell-1 përmirëson poret dhe siguron një pamje të pastër, të shëndetshme dhe harmonike të lëkurës tuaj.

*Rekomandohet per rigjenerimin e lekures se fytyres dhe trupit ne rastin e akneve , poreve te zmadhuara, rrudhave, njollave, strija apo plasaritje te lekures, vraga apo djegie

Aplikimi

-Aplikohet ne lekure te thate qe e keni pastruar me pare

-Nje ose dy here ne dite drejteperdrejte ne zonen e lekures me problem ose ne te gjithe fytyren.

-Xheli absorvohet per 2 minuta nga lekura, me pas mund te perdorni ne fytyre krem hidratues ose pluhur

Rekomandime dhe keshilla

-Për lëkurën e thatë. Për të përmirësuar rezultatet, rekomandohet aplikimi i mëvonshëm i një kremi hidratues, siç është kremi për duart Cell-1, i cili është i përshtatshëm edhe për fytyrën edhe për trupin

-Pas përdorimit të xhelit Cell-1 mund të aplikohen produkte të tjera, siç janë krema i ditës, krema e natës, artikujt kozmetikë, losioni për trupin dhe krema kundër diellit

-Rekomandohet përdorimi i xhelit Cell-1 dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Rekomandohet perdorim I perditshem dhe vetem pas 4 javesh te gjitha problemet e lekures  do te reduktohen dukshem

-Per rezultate optimale  ju rekomandojme qe trajtimin me Cell-1xhel ta perdorni per minimum 3 muaj mundesisht duke e kombinuar me kremin e duarve apo locionin e trupit

Specifikat

Marka Cell-1
Kapaciteti (ne Litra) 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
600 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
3 070 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 550 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.