1 190 Lekë


Përshkrimi

Rimel zgjatues i markes Gosh modeli Swirl 001 Black

Me gjatesi te ndryshme te fijeve te furces per tju dhene dendesi ne qerpiket tuaj dhe volum XXL

Ndan fijet e qerpikeve dhe iu...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31136

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rimel zgjatues i markes Gosh modeli Swirl 001 Black

Me gjatesi te ndryshme te fijeve te furces per tju dhene dendesi ne qerpiket tuaj dhe volum XXL

Ndan fijet e qerpikeve dhe iu jep gjatesi duke theksuar edhe majat e tyre 

Me permbajtje vaj argani, per qerpike te shendetshem

Ngjyra e zeze 

Specifikat

Marka Gosh

Reviews (0)