1 190 Lekë


Përshkrimi

Rimel Volum Colagene Mega 24H, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze.

I jep qerpikeve tuaj intensitet dhe volumin e deshiruar.

Me permbajtje kolageni dhe efekt 24 ore.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37630

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rimel Volum Colagene Mega 24H, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze.

I jep qerpikeve tuaj intensitet dhe volumin e deshiruar.

Me permbajtje kolageni dhe efekt 24 ore.

Furca eshte dyfishi i furcave normale ne madhesi dhe ndihmon qe ta vendosni rimelin pa u grumbulluar ne qerpike.