1 190 Lekë


Përshkrimi

Rimel Volum Colagene Mega 24H, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze.

I jep qerpikeve tuaj intensitet dhe volumin e deshiruar.

Me permbajtje kolageni dhe efekt 24 ore.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37630

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rimel Volum Colagene Mega 24H, nga L'oreal Paris, me ngjyre te zeze.

I jep qerpikeve tuaj intensitet dhe volumin e deshiruar.

Me permbajtje kolageni dhe efekt 24 ore.

Furca eshte dyfishi i furcave normale ne madhesi dhe ndihmon qe ta vendosni rimelin pa u grumbulluar ne qerpike.

Reviews (0)