790 Lekë


Përshkrimi

Maybelline Rimel  Volume Expres Colossal Lash Sesational Black

Me vellim kolosal ne qerpike dhe gjatesi ekstreme

Realizon dendesine e kerkuar fale furces 

Ne ngjyre te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38233

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Maybelline Rimel  Volume Expres Colossal Lash Sesational Black

Me vellim kolosal ne qerpike dhe gjatesi ekstreme

Realizon dendesine e kerkuar fale furces 

Ne ngjyre te zeze dhe formule e pasur me kolagjen 

Formule e pasur me vitamina dhe minerale

I papershkrueshem nga uji

Testuar dermatologjikisht

Sasia 9.5  ml