587 Lekë
690 Lekë

-15%Përshkrimi

Penel Note i pergatitur me vaj bajame dhe Vitamine E 

Perberja pa kimikate e ketij produkti mbron nje nga zonat me delikate te fytyres sic jane qepallat e syve, ku dhe aplikohet peneli....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24605

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Penel Note i pergatitur me vaj bajame dhe Vitamine E 

Perberja pa kimikate e ketij produkti mbron nje nga zonat me delikate te fytyres sic jane qepallat e syve, ku dhe aplikohet peneli. 

Ngjyre e zeze e thelle

Furce e ideuar per perdorim te shpejte dhe shume efikas. 

Thahet menjehere duke mos u perhapur ne sy. 

Produkt origjinal nga NOTE. 

Sasia 4.5 ml

Specifikat

Marka Note
Gjinia Femer
Kapaciteti (ne Litra) 4.5 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)