590 Lekë
690 Lekë
Kurseni100 Lekë


Përshkrimi

Penel Note i pergatitur me vaj bajame dhe Vitamine E 

Perberja pa kimikate e ketij produkti mbron nje nga zonat me delikate te fytyres sic jane qepallat e syve, ku dhe aplikohet peneli....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24605

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Penel Note i pergatitur me vaj bajame dhe Vitamine E 

Perberja pa kimikate e ketij produkti mbron nje nga zonat me delikate te fytyres sic jane qepallat e syve, ku dhe aplikohet peneli. 

Ngjyre e zeze e thelle

Furce e ideuar per perdorim te shpejte dhe shume efikas. 

Thahet menjehere duke mos u perhapur ne sy. 

Produkt origjinal nga NOTE. 

Sasia 4.5 ml

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Note
Kapaciteti (ne Litra) 4.5 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

220 Lekë
290 Lekë
Kurseni 70 L
I disponueshëm
220 Lekë
290 Lekë
Kurseni 70 L
I disponueshëm
220 Lekë
290 Lekë
Kurseni 70 L
I disponueshëm
220 Lekë
290 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 250 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 340 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 950 Lekë
Kurseni 460 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al