890 Lekë


Përshkrimi

L'Oreal Laps Vetullash Cool Blond 102

Laps per vijezim te vetullave ngjyre Cool Blonde.

Rikonturim me I sakte dhe me I plote.

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37567

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

L'Oreal Laps Vetullash Cool Blond 102

Laps per vijezim te vetullave ngjyre Cool Blonde.

Rikonturim me I sakte dhe me I plote.

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter furca per ndarjen e fijes.

Forme trekendore per lehtesi aplikimi.

Produktet që keni parë