890 Lekë


Përshkrimi

L'Oreal Laps Vetullash Cool Blond 102

Laps per vijezim te vetullave ngjyre Cool Blonde.

Rikonturim me I sakte dhe me I plote.

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37567

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

L'Oreal Laps Vetullash Cool Blond 102

Laps per vijezim te vetullave ngjyre Cool Blonde.

Rikonturim me I sakte dhe me I plote.

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter furca per ndarjen e fijes.

Forme trekendore per lehtesi aplikimi.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
660 Lekë
790 Lekë
Kurseni 130 L
I disponueshëm
660 Lekë
790 Lekë
Kurseni 130 L
I disponueshëm
660 Lekë
790 Lekë
Kurseni 130 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
750 Lekë
990 Lekë
Kurseni 240 L
I disponueshëm
750 Lekë
990 Lekë
Kurseni 240 L
Shitur (2)
I disponueshëm
750 Lekë
990 Lekë
Kurseni 240 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al