790 Lekë


Përshkrimi

Maybelline Laps per Vetullat Precise Micro 4

Laps per vijezim te vetullave

Rikonturim me I sakte dhe me I plote

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter furca per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37888

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Maybelline Laps per Vetullat Precise Micro 4

Laps per vijezim te vetullave

Rikonturim me I sakte dhe me I plote

Ne njeren ane eshte lapsi dhe ne anen tjeter furca per ndarjen e fijes

Reviews (0)