3 490 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese e markes Braun modeli MGK3020  Per mjekren dhe floket me disa koka me gjatesi 3-11 mm Krehër per mjekren mjekrës - 13 - 21 mm.  Krehër fiks me 1mm & 2 mm Stilon mjekren , shkurton floket, heq qimet nga hunda etj Me prerese mjaft cilesore dhe qe nuk irritojne lekuren Nga karikimi deri ne 10 ore ju mund te punoni rreth 40 minuta pa nderprerje Me ngjyre te zeze, butonin e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21426

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese e markes Braun modeli MGK3020 

Per mjekren dhe floket me disa koka me gjatesi 3-11 mm

Krehër per mjekren mjekrës - 13 - 21 mm.  Krehër fiks me 1mm & 2 mm

Stilon mjekren , shkurton floket, heq qimet nga hunda etj

Me prerese mjaft cilesore dhe qe nuk irritojne lekuren

Nga karikimi deri ne 10 ore ju mund te punoni rreth 40 minuta pa nderprerje

Me ngjyre te zeze, butonin e ndezjes dhe te fikjes 

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.