6 590 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese me cilesi te larte qeramike dhe celik inoks

Ka dy funksione: ne lageshti edhe ne thate.

Delikate dhe e sigurt per lekuren tuaj.

Funksionon edhe pa vene ne prize ne menyre qe perdorimi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 9409

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese me cilesi te larte qeramike dhe celik inoks

Ka dy funksione: ne lageshti edhe ne thate.

Delikate dhe e sigurt per lekuren tuaj.

Funksionon edhe pa vene ne prize ne menyre qe perdorimi te jete sa me fleksibel.

Saktesi maksimale ne rroje.

Baze per karikim.

Prerje nga 2 deri ne 20 mm

Bateri e fuqishme NiMH

Produkt origjinal.

Specifikat

MarkaGrundig
Garancia1 vit
Servis i GarantuarServis i Garantuar
Permasat e prerjes2mm-20mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.